3362U-1-103LF
DigiKeyn tuotenumero
3362U-103LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3362U-1-103LF
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3362U-1-103LF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Resistanssi
10 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,275" x 0,260" pinta (6,99mm x 6,60mm)
Toleranssi
±10%