3310R-125-103L
3310R-125-103L
3310R-125-103L
DigiKeyn tuotenumero
3310R-125-103L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3310R-125-103L
Kuvaus
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Läpivientiaukko Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Sähköä johtava muovi 0,25W, 1/4W PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3310R-125-103L -mallit
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
Bourns Inc.
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±1000ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Kierto
300°
Osan tila
Aktiivinen
Resistiivinen materiaali
Sähköä johtava muovi
Resistanssi (ohmia)
10k
Terminointityyppi
PC-nastat
Toleranssi
±20%
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Aktuaattorin pituus
0,220" (5,59mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Aktuaattorin halkaisija
0,125" (3,18mm)
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Ominaisuudet
Tiivistetty
Koko - runko
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)