3266Y-1-503LF
DigiKeyn tuotenumero
3266Y-1-503LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3266Y-1-503LF
Kuvaus
TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 kOhms 0,25W, 1/4W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 12.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3266Y-1-503LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
12.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
50 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,250" x 0,170" pinta (6,35mm x 4,32mm)
Toleranssi
±10%