3224X-1-253E
DigiKeyn tuotenumero
118-3224X-1-253ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-3224X-1-253ECT-ND - Cut Tape (CT)
118-3224X-1-253EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3224X-1-253E
Kuvaus
TRIMMER 25K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 kOhms 0,25W, 1/4W Lokinsiipi Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 12.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3224X-1-253E -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
25 kOhms
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%