3224W-1-223E
DigiKeyn tuotenumero
118-3224W-1-223ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-3224W-1-223ECT-ND - Cut Tape (CT)
118-3224W-1-223EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3224W-1-223E
Kuvaus
TRIMMER 22K OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 12.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3224W-1-223E -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
22 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%