3214W-1-502E
DigiKeyn tuotenumero
3214W-502ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3214W-502ECT-ND - Cut Tape (CT)
3214W-502EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3214W-1-502E
Kuvaus
TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 5.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3214W-1-502E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
5.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
5 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%