1.5SMC33CA
DigiKeyn tuotenumero
1.5SMC33CABBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5SMC33CABBCT-ND - Cut Tape (CT)
1.5SMC33CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5SMC33CA
Kuvaus
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,7V Puristusliitin 33,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5SMC33CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
28,2V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
31,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,7V