1.5SMBJ30CA-H
DigiKeyn tuotenumero
118-1.5SMBJ30CA-HTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-1.5SMBJ30CA-HCT-ND - Cut Tape (CT)
118-1.5SMBJ30CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5SMBJ30CA-H
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 31A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
31A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V