SMFLP12.0
DigiKeyn tuotenumero
492-1291-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMFLP12.0
Kuvaus
LIGHT PIPE CLEAR FLEXIBLE 12"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valokanava Yksikanavainen Kirkas Taipuisa 12" (304,8mm) Levy-/paneelikiinnitys, Puristussovite
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMFLP12.0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Valmistaja
Bivar Inc.
Tyyppi
Taipuisa 12" (304,8mm)
Sarja
Asennustyyppi
Levy-/paneelikiinnitys, Puristussovite
Pakkaustapa
Pussi
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
4mm