PLP5-2-125
DigiKeyn tuotenumero
492-1531-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLP5-2-125
Kuvaus
LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.125"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valokanava Yksikanavainen Kirkas Jäykkä Paneelikiinnitys, Puristussovite, Etuosa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PLP5-2-125 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Valmistaja
Bivar Inc.
Tyyppi
Jäykkä
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Puristussovite, Etuosa
Pakkaustapa
Irtotavara
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
5mm