SP400-0.009-00-09
DigiKeyn tuotenumero
BER213-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP400-0.009-00-09
Kuvaus
THERM PAD 9.14MM DIA GRAY
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Harmaa 9,14mm halk. Pyöreä
Kategoria
Paksuus
0,0090" (0,229mm)
Valmistaja
Bergquist
Materiaali
Silikonikumi
Sarja
Tausta, teline
Lasikuitu
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa
Osan tila
Aktiivinen
Terminen resistiivisyys
1,40°C/W
Käyttö
TO-5
Lämmönjohtavuus
0,9W/m-K
Tyyppi
Eristelevy, eristearkki
Säilyvyys
12 kuukautta
Muoto
Pyöreä
Säilytys/jäähdytyslämpötila
41°F – 86°F (5°C – 30°C)
Ulkomitat
9,14mm halk.