GP1500-0.060-02-0404
DigiKeyn tuotenumero
BER163-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GP1500-0.060-02-0404
Kuvaus
THERM PAD 101.6MMX101.6MM BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Musta 101,60mm x 101,60mm Neliö Liimapinta - molemmat puolet
Kategoria
Materiaali
Silikoni-elastomeeri
Valmistaja
Bergquist
Liima
Liimapinta - molemmat puolet
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Lämmönjohtavuus
1,5W/m-K
Osan tila
Aktiivinen
Säilyvyys
6 kuukautta
Tyyppi
Eristelevy, eristearkki
Säilyvyysajan alku
Valmistuspäivämäärä
Muoto
Neliö
Säilytys/jäähdytyslämpötila
95°F (35°C) tai alle
Ulkomitat
101,60mm x 101,60mm
Päätuotenumero
Paksuus
0,0600" (1,524mm)