MHV12-300S10P
DigiKeyn tuotenumero
2277-MHV12-300S10P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MHV12-300S10P
Kuvaus
DC DC CONVERTER 300V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suurjännite - erottamaton moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 300V 10mA 10,8V - 13,2V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
3 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Suurjännite - erottamaton moduuli
Pakkaus / kotelo
6-SIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,15" pit. x 0,47" lev. x 0,78" kork. (80,0mm x 12,0mm x 19,8mm)
Tulojännite (min.)
10,8V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Tulojännite (maks.)
13,2V
Hyväksyjä
cURus
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10mA