BYH05-100S02
DigiKeyn tuotenumero
2277-BYH05-100S02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BYH05-100S02
Kuvaus
DC DC CONVERTER 100V 200MW
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suurjännite - erotettu moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 100V 2mA 4,75V - 5,25V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BYH05-100S02 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
2mA
Valm.
Teho (wattia)
200 mW
Sarja
Jännite - erotus
250 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Tyyppi
Suurjännite - erotettu moduuli
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
4,75V
Pakkaus / kotelo
24-DIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (maks.)
5,25V
Koko/mitat
1,28" pit. x 0,80" lev. x 0,41" kork. (32,6mm x 20,4mm x 10,3mm)