YS05S10-0G
DigiKeyn tuotenumero
179-2370-2-ND - Rullattu teippi (TR)
179-2370-1-ND - Cut Tape (CT)
179-2370-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YS05S10-0G
Kuvaus
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
Valmistajan vakio toimitusaika
59 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 0,75 – 3,63V 10A 3V - 5,5V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
36 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, UVLO
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94,5%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
3V
Koko/mitat
1,30" pit. x 0,53" lev. x 0,31" kork. (33,0mm x 13,5mm x 7,9mm)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10A