VPS1000-1024
DigiKeyn tuotenumero
179-VPS1000-1024-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VPS1000-1024
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC, 120 – 390VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VPS1000-1024 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
93%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
9,51" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (241,5mm x 127,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 390VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
41.67 A