VOF-70B-24
DigiKeyn tuotenumero
179-VOF-70B-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VOF-70B-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 70W
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
VOF-70B-24 -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.89
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,24" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
24V
Sähkövirta - lähtö 1
2.92 A