VOF-50B-12
DigiKeyn tuotenumero
179-VOF-50B-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VOF-50B-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VOF-50B-12 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.87
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,05" kork. (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
55024; 55032 luokka B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
4.2 A