VMS-450B-24-CFS
DigiKeyn tuotenumero
179-VMS-450B-24-CFS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VMS-450B-24-CFS
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 451W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 100 – 240VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
VMS-450B-24-CFS -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
PFC, etäkäynnistys ja -sammutus, valmiustilan lähtö, yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
5,83" pit. x 3,15" lev. x 1,60" kork. (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, EN, IEC, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
55011 luokka B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Sähkövirta - lähtö 1
18.8 A