VMS-160-24
DigiKeyn tuotenumero
179-VMS-160-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VMS-160-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC, 125 – 373VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VMS-160-24 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
5.656 kV
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 0,85" kork. (101,6mm x 50,8mm x 21,6mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 125 – 373VDC
Hyväksyjä
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
55024; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Sähkövirta - lähtö 1
4.17 A