VLD25-500-DIP
DigiKeyn tuotenumero
179-VLD25-500-DIP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VLD25-500-DIP
Kuvaus
LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 500MA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500mA 3,3 – 36V Vakiovirta LED-ohjaimet Paluu Topologia 1 Lähtö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VLD25-500-DIP -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Teho (wattia)
18 W
Valmistaja
Bel Power Solutions
Himmennys
Analoginen, PWM
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, SCP
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 71°C
Osan tila
Vanhentunut
Tehokkuus
95%
Tyyppi
Vakiovirta
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Topologia
Paluu
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,90" pit. x 0,40" lev. x 0,37" kork. (22,9mm x 10,2mm x 9,5mm)
Tulojännite (min.)
5,5V
Hyväksyjä
CE, EN, IEC
Tulojännite (maks.)
46V
Paino
0,009 lb (4,08 g)
Lähtöjännite
3,3 – 36V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
500mA