VGS-150W-24
DigiKeyn tuotenumero
179-VGS-150W-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VGS-150W-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 156W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 305 VAC, 120 – 431 VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VGS-150W-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
6,26" pit. x 3,82" lev. x 1,18" kork. (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Jännite - tulo
85 – 305 VAC, 120 – 431 VDC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60335-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
6.5 A