V7803-500
DigiKeyn tuotenumero
179-V7803-500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V7803-500
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen säätimen vaihto DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 500mA 4,75V - 28V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
V7803-500 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Teho (wattia)
1.65 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
OTP, SCP
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Lineaarinen säätimen vaihto
Tehokkuus
90%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
4,75V
Pakkaus / kotelo
3-SIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
28V
Koko/mitat
0,46" pit. x 0,30" lev. x 0,40" kork. (11,6mm x 7,5mm x 10,2mm)