SWI60-24-E-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SWI60-24-E-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWI60-24-E-P5
Kuvaus
AC-DC, 24 VDC, 2.50 A, SW, WALL-
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 60 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
EDA/CAD-mallit
SWI60-24-E-P5 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Käyttöalue
Eurooppa
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tuloliitin
CEE 7/16
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,74" pit. x 1,40" lev. x 2,14" kork. (95,0mm x 35,5mm x 54,4mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Vakionumero
Teho (wattia)
60 W