Tuotteen SWI5-12-N-P5R kuvaa ei ole saatavana
SWI5-12-N-P5R
DigiKeyn tuotenumero
179-SWI5-12-N-P5R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWI5-12-N-P5R
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 6 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
EDA/CAD-mallit
SWI5-12-N-P5R -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Virtaliitin R/A, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Koko/mitat
0,89" pit. x 1,42" lev. x 1,88" kork. (22,6mm x 36,0mm x 47,7mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CSA, FCC, PSE, UL
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
C22,2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Paino
0,177 lb (80,29 g)
Teho (wattia)
6 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)