SWI5-12-B-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SWI5-12-B-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWI5-12-B-P5
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 6 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka I) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SWI5-12-B-P5 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW
Valmistaja
Bel Power Solutions
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Yhdistynyt kuningaskunta
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Tuloliitin
BS 1363
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,64" pit. x 1,95" lev. x 2,55" kork. (67,0mm x 49,6mm x 64,8mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
UKCA
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Vakionumero
Teho (wattia)
6 W