SDM36-12-UD2-P6R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
12V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Johto Tulo
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDM36-12-UD2-P6R
DigiKeyn tuotenumero
SDM36-12-UD2-P6R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM36-12-UD2-P6R
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDM36-12-UD2-P6R -mallit
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Virtaliitin R/A, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Eurooppa
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Koko/mitat
3,90" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Lähtöjännite
12V
Virta - lähtö (maks.)
3A
Paino
0,463 lb (210,01 g)
Teho (wattia)
36 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)