SDI50-24-U-P5
SDI50-24-U-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI50-24-U-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI50-24-U-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI50-24-U-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 50 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDI50-24-U-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
Bel Power Solutions
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 luokka B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
2,1A
Paino
0,684 lb (310,26 g)
Teho (wattia)
50 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)