SDI50-12-U-P6
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI50-12-U-P6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI50-12-U-P6
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Tarkka kuvaus
12V 50 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
SDI50-12-U-P6 -mallit
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
72" (1,83m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Lähtöjännite
12V
Virta - lähtö (maks.)
4,2A
Paino
0,684 lb (310,26 g)
Teho (wattia)
50 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)