SDI36-48-UC-P5
DigiKeyn tuotenumero
SDI36-48-UC-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI36-48-UC-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Tarkka kuvaus
48V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Johto Tulo
EDA/CAD-mallit
SDI36-48-UC-P5 -mallit
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Johto
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,94" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
48V
Virta - lähtö (maks.)
750mA
Teho (wattia)
36 W