SDI36-12-U-P5R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
SDI36-12-U-P5R
DigiKeyn tuotenumero
SDI36-12-U-P5R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI36-12-U-P5R
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDI36-12-U-P5R -mallit
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Virtaliitin R/A, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,94" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
12V
Virta - lähtö (maks.)
3A
Teho (wattia)
36 W