SDI36-12-U-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI36-12-U-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI36-12-U-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDI36-12-U-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Valmistaja
Bel Power Solutions
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,94" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Virta - lähtö (maks.)
3A
Vakionumero
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 luokka B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Teho (wattia)
36 W