SDI30C-Q-UTBC-CUB
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI30C-Q-UTBC-CUB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI30C-Q-UTBC-CUB
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V, 9V, 15V, 20V 30 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tuloliitin
IEC 320-C6
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,154" pit. x 1,791" lev. (105,50mm x 45,50mm)
Lähtöjännite
5V, 9V, 15V, 20V
Hyväksyjä
CE, cUL, cULus, FCC, UKCA, UL
Virta - lähtö (maks.)
3A, 3A, 2A, 1,5A