SDI200-24-U-P51
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI200-24-U-P51-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI200-24-U-P51
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Tarkka kuvaus
24V 199 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
SDI200-24-U-P51 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
7,21" pit. x 3,19" lev. x 1,67" kork. (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
8,3A
Paino
1,808 lb (820 g)
Teho (wattia)
199 W