SDI120-12-U-P51
SDI120-12-U-P51
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-12-U-P51
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI120-12-U-P51-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI120-12-U-P51
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 108 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDI120-12-U-P51 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Valmistaja
Bel Power Solutions
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
6,62" pit. x 2,60" lev. x 1,54" kork. (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 luokka B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
9A
Paino
1,4 lbs (635 g)
Teho (wattia)
108 W