PSK-3D-24-T on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bel Power Solutions
Varastossa: 68
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bel Power Solutions
Varastossa: 16
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 305 VAC, 100 – 430 VDC Tulo
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-3D-24-T
DigiKeyn tuotenumero
179-PSK-3D-24-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSK-3D-24-T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PSK-3D-24-T -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
79%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
2,99" pit. x 1,24" lev. x 1,04" kork. (76,0mm x 31,5mm x 26,4mm)
Jännite - tulo
85 – 305 VAC, 100 – 430 VDC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60335-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
125 mA