MVPS600-1024
DigiKeyn tuotenumero
179-MVPS600-1024-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MVPS600-1024
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC, 120 – 390VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
MVPS600-1024 -mallit
Jännite - erotus
4.245 kV
Sarja
Tehokkuus
93%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Koko/mitat
8,50" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (216,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 390VDC
Jännite - lähtö 1
24V
Sähkövirta - lähtö 1
25 A