MVPS1000-1058
DigiKeyn tuotenumero
179-MVPS1000-1058-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MVPS1000-1058
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 58V 1000W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 58V 85 – 264VAC, 120 – 390VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
MVPS1000-1058 -mallit
Jännite - erotus
4.245 kV
Sarja
Tehokkuus
93%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
9,51" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (241,5mm x 127,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 390VDC
Jännite - lähtö 1
58V
Sähkövirta - lähtö 1
17.24 A