MVPS1000-1048
DigiKeyn tuotenumero
179-MVPS1000-1048-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MVPS1000-1048
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC, 120 – 390VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MVPS1000-1048 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4.245 kV
Sarja
Tehokkuus
93%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
9,51" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (241,5mm x 127,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 390VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
20.83 A