LEC120-24
DigiKeyn tuotenumero
179-LEC120-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LEC120-24
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LEC120-24 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
5A
Valmistaja
Bel Power Solutions
Teho (wattia)
120W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen), lääketieteellinen
Osan tila
Vanhentunut
Tehokkuus
94%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,33" pit. x 1,26" lev. x 4,88" kork. (110,0mm x 32,0mm x 124,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vakionumero
61010-1; 62368-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
24V