FLS250-2058
DigiKeyn tuotenumero
179-FLS250-2058-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLS250-2058
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 58V 249W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 58V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
FLS250-2058 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
4,50" pit. x 2,50" lev. x 1,57" kork. (114,3mm x 63,5mm x 39,9mm)
Jännite - lähtö 1
58V
Sähkövirta - lähtö 1
6 A