FLS250-1030
DigiKeyn tuotenumero
179-FLS250-1030-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLS250-1030
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 30V 249W
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 30V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FLS250-1030 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
4,50" pit. x 2,50" lev. x 1,57" kork. (114,3mm x 63,5mm x 39,9mm)
Jännite - lähtö 1
30V
Hyväksyjä
CB, CE, CSA, NEMKO, UL
Sähkövirta - lähtö 1
11.6 A