ABC601-1T48
DigiKeyn tuotenumero
179-ABC601-1T48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABC601-1T48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 305 VAC, 170 – 300 VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
ABC601-1T48 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Yleistulo
Koko/mitat
7,03" pit. x 4,21" lev. x 1,61" kork. (178,5mm x 107,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 305 VAC, 170 – 300 VDC
Hyväksyjä
CE, cURus, DEMKO
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
60601-1; 60950-1
Sähkövirta - lähtö 1
12.5 A