ABC200-1048G
DigiKeyn tuotenumero
179-2433-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABC200-1048G
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 200W
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 90 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
ABC200-1048G -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4.2 kV
Tehokkuus
91%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
PFC, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,44" kork. (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Hyväksyjä
CB, CE
Sähkövirta - lähtö 1
4.25 A