0ZRB0300FF1A
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ZRB0300FF1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ZRB0300FF1A
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 3 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
EDA/CAD-mallit
0ZRB0300FF1A -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
20 mOhms
80 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
30V
Virta - pito (Ih) (maks.)
3 A
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,118" lev. (11,40mm x 3,00mm)
Virta - laukaisu (It)
6 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,681" (17,30mm)
Virta - maks.
40 A
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)