0ZRB0185FF1E
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ZRB0185FF1E-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ZRB0185FF1E
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 1.85 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0ZRB0185FF1E -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
30 mOhms
Valmistaja
Bel Fuse Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
90 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Kotelo
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - maksimi
30V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.85 A
Koko/mitat
0,402" pit. x 0,118" lev. (10,20mm x 3,00mm)
Virta - laukaisu (It)
3.7 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,618" (15,70mm)
Virta - maks.
40 A
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)