0ADBP1250-RE
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ADBP1250-RE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ADBP1250-RE
Kuvaus
FUSE CERM 1.25A 1KVAC 1KVDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.25 A 1 kV AC 1 kV DC-sulake Patruuna, Keraaminen Läpivientiaukko 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksiaalinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0ADBP1250-RE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
10kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
3.0
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Hyväksyjä
cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,266" halk. x 1,292" kork. (6,76mm x 32,82mm)
Jänniteluokitus – AC
1 kV
DC-resistanssi kylmänä
0.26 Ohms