0ADBC0500-BE
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ADBC0500-BE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ADBC0500-BE
Kuvaus
FUSE CERM 500MA 1KVAC 1KVDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 mA 1 kV AC 1 kV DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
10kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.081
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,252" pit. (6,35mm x 31,80mm)
Jänniteluokitus – AC
1 kV
DC-resistanssi kylmänä
1.16 Ohms