0685H9300-01
DigiKeyn tuotenumero
5923-0685H9300-01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5923-0685H9300-01CT-ND - Cut Tape (CT)
5923-0685H9300-01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0685H9300-01
Kuvaus
FUSE BRD MT 30A 125VAC 32VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 A 125 V AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0685H9300-01 -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
150A AC, 300A DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
80.5
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
AEC-Q200, cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,062" lev. x 0,026" kork. (3,20mm x 1,58mm x 0,65mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0011 Ohms