0651C1250-11
DigiKeyn tuotenumero
5923-0651C1250-11-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0651C1250-11
Kuvaus
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.25 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Pakkaustapa
Irtotavara
Sulamisen I²t
2.04
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, cURus, UKCA
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,197" halk. x 0,787" pit. (5,00mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
74 mOhms
Jänniteluokitus – AC
250 V